Kategorie

Sanyo Eneloop XX AA(R6) NI-MH 2450mAh

3331

18,99 zł brutto

15,44 zł netto

Produkt wycofany z oferty

Nie ma punktów lojalnościowych za ten produkt.


Oyginalne japońskie Akumulatorki SANYO ENELOOP XX.

Dane techniczne:

  • Rozmiar: R6/AA
  • Napięcie nominalne: 1,2V
  • Pojemność: 2450mAh
  • Typ: Ni-MH (niklowo-wodorkowy)
  • Seria: HR3-UWX
  • Ilość cykli ładowania: 500
  • Długość: 50,5mm
  • Średnica: 14,5mm

 

Nowość. Eneloop XX.
Akumulatorki dla urządzeń o średnim i wysokim zużyciu energii.

Interesowałeś się już akumulatorkami o niskim stopniu samorozładowania, ale nie byłeś zadowolony z ich pojemności? Firma SANYO, w odpowiedzi na opinie i sugestie swoich klientów, postanowiła wprowadzić na rynek akumulatorki Eneloop XX o pojemności 2500mAh, idealnie nadające się do zastosowania w urządzeniach o wysokim zużyciu energii - w szczególności w aparatach cyfrowych. Akumulatorek Eneloop XX oferuje zalety baterii jednorazowego użytku i akumulatorków o dużej pojemności, jest też wstępnie naładowany fabrycznie. Dzięki niskiemu samorozładowaniu akumulatorki zachowują do 75% pojemności nawet po roku przechowywania. Akumulatorki można ładować do 500 razy, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska.


Eneloop XX nie zawiedzie Cię nawet gdy jest zimno


Nawet w sytuacjach jak niskie temperatury w czasie Twoich zimowych wakacji, w których nie używa się normalnych baterii, ENELOOP prezentuje znakomite osiągi. W końcu byłby to wstyd gdybyś nie mógł zrobić zdjęć podczas swoich zimowych wakacji tylko dlatego, że baterie zostawiły Cię na lodzie.

Zrób 4 razy więcej zdjęć Twoim aparatem fotograficznym z ENELOOPCzy masz aparat cyfrowy, którego używasz ze standardowymi bateriami? Zacznij używać ENELOOP a będziesz robił nawet do 4 razy więcej zdjęć. W szczególności w urządzeniach o dużym poborze mocy ENELOOP wyraźnie zaznacza swoją wyższość nad bateriami. Dzięki ENELOOP nie będziesz musiał ciągle zmieniać baterii w swoim aparacie fotograficznym.

Kolejna oczywista zaleta na wakacjach - kto chciałby płacić za nowe baterie za granicą, kiedy są tam one sprzedawane po wyższych cenach?

ENELOOP XX zastępuje baterie jednorazowe we wszystkich urządzeniach.

Od aparatów cyfrowych do odtwarzaczy MP3, pilotów do telewizora czy latarek, zsumuj wszystkie zalety i zobacz dlaczego ENELOOP XX jest uniwersalnym i idealnym źródłem zasilania dla wszystkich Twoich urządzeń w gospodarstwie domowym. Dotyczy to także urządzeń, których do dzisiaj używałeś z normalnymi bateriami, takich jak konsole do gier czy podróżne budziki. To oznacza, że nie będziesz już nigdy musiał wybierać wielu typów baterii czy stosować drogich baterii specjalnych. Z ENELOOP zawsze będziesz miał odpowiednią baterię pod ręką.


Ładowanie w łatwy sposób
Do ładowania ogniw ENELOOP XX można oczywiście używać wszystkich ładowarek nowej generacji, które używane są do ładowania akumulatorków niklowo-wodorkowych (Ni-MH).

To najlepsza alternatywa dla tradycyjnych akumulatorków ładowalnych i baterii jednorazowych!

Zaufaj wysokiej jakości i technologii SANYO, największego producenta akumulatorków na świecie.